19. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Ligeti őrház
56

Boromisza Tibor (1880-1960)

Ligeti őrház

Olaj, vászon, 95x116 cm
Jelezve hátoldalon: Boromisza
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft

Kiállítva: • Boromisza Tibor kiállítása. Könyves Kálmán Szalon, Budapest, 1914. január, katalógus: 23. • Boromisza Tibor emlékkiállítás. Miskolci Galéria, Miskolc, 1995., katalógus: 39.

Reprodukálva: Jurecskó László: Boromisza Tibor nagybányai korszaka (1904-1914). MissionArt Galéria, Miskolc, 1996., katalógus: 213.