24. aukció
Fajó János (1937-2018) Lila ellipszis, 2002
82

Fajó János (1937-2018)

Lila ellipszis, 2002

Olaj, fa, 80x51 cm
Jelezve hátoldalon: Fajó 2002
Kikiáltási ár: 420 000 Ft