12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Lossonczy Tamás színek kortárs aukció
84

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Lila háttér színes struktúrákkal, 1971

Olaj, vászon, 40 x 30,5 cm
Jelezve jobbra lent: Lossonczy Tamás 1971
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft