26. aukció
Ilosvai Varga István (1895-1978) Lila kép II.
201

Ilosvai Varga István (1895-1978)

Lila kép II.

Olaj, papír, farost, 27x27 cm
Jelezve jobbra lent: Ilosvai Varga I.
Kikiáltási ár: 260 000 Ft