12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Orvos András kortárs
63

Orvos András (1939)

Liliom kékben

Olaj, vászon, 90 x 160 cm
Jelzés nélkül.
Hátoldalon autográf felirat: B. Farkas Tamásnak, Kernács Gabinak szeretettel Orvos András, 1972. II. 21.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft