6. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Liliomok, 1957
11

Vörös Géza (1897-1957)

Liliomok, 1957

Olaj, vászon, 57x42 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza 57
Kikiáltási ár: 200 000 Ft