Vető Orsolya Lia: Olvadó mintázatok
Vető Orsolya Lia (1991) LIQUID SLICES OF TIME (Shiny Loops)
8

Vető Orsolya Lia (1991)

LIQUID SLICES OF TIME (Shiny Loops)

Akril, vászon, 160 x 140 cm
Jelezve hátoldalon.