Vető Orsolya Lia: Olvadó mintázatok
Vető Orsolya Lia (1991) LIQUID SLICES OF TIME (Waterfall)
6

Vető Orsolya Lia (1991)

LIQUID SLICES OF TIME (Waterfall)

Akril, vászon, 450 x 100 cm
Jelezve hátoldalon.