38. aukció
Derkovits Gyula (1894-1934) Ló patakparton, 1921
12

Derkovits Gyula (1894-1934)

Ló patakparton, 1921

Akvarell, papír, 20x24 cm
Jelezve jobbra lent: Derkovits Gy 921
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft