73. őszi aukció
Nyilasy Sándor
148

Nyilasy Sándor (1873-1934)

Locsoló asszony, 1911 körül

Olaj, vászon, 80 x 95 cm
Jelezve jobbra lent: Nyilasy
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
– Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Téli kiállítás, Műcsarnok, Budapest, 1912. december – 1913. január, kat.: 143. (Locsoló asszony, olajf. eladó)