28. aukció
Nyilasy Sándor (1873-1934) Locsoló asszony
190

Nyilasy Sándor (1873-1934)

Locsoló asszony

Olaj, vászon, 80x94,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nyilasy
Kikiáltási ár: 650 000 Ft