14. aukció
Kernstok Károly (1873-1940) Lódobogás
160

Kernstok Károly (1873-1940)

Lódobogás

Olaj, karton, 66x91 cm
Jelezve balra lent: Kernstok K.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

Kiállítás: Barcelonai Világkiállítás, 1929., 61. szám