10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Tolvaly Ernő (1947-2008) Lomb és ablak, 1995-1999
112

Tolvaly Ernő (1947-2008)

Lomb és ablak, 1995-1999

Olaj, homok, vászon, 2 x 230 x 160 cm
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

¦ egykor a Tolvaly-család tulajdonában
¦ Csodálatos Rendszer – Tolvaly Ernő retrospektív. Ludwig Múzeum, Budapest, 2014. szeptember 19. – november 30.
¦ Tolvaly Ernő Emlékkiállítás. Pécsi Galéria M21, 2014. december 13. – 2015. február 8.