14. aukció
Bene Géza (1900-1960) Lomb és árnyék, 1958
182

Bene Géza (1900-1960)

Lomb és árnyék, 1958

Olaj, papírlemez, 49,2x58 cm
Jelezve hátoldalon: Bene Géza 1958
Kikiáltási ár: 650 000 Ft

Reprodukálva: Rácz István: Bene Géza, Corvina Kiadó, 1971., 35. kép