18. aukció
Réth Alfréd (1884-1966) Lombok közt megbúvó házak
231

Réth Alfréd (1884-1966)

Lombok közt megbúvó házak

Olaj, vászon, 37x44,5 cm
Jelezve jobbra lent: Réth
Kikiáltási ár: 420 000 Ft