43. aukció
Paizs Goebel Jenő (1899-1944) Lombos fák, 1926
29

Paizs Goebel Jenő (1899-1944)

Lombos fák, 1926

Olaj, vászon, 70x60 cm
Jelezve jobbra lent: Goebel 926.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft

Aukcionálva:
•BÁV 11. árverés, 87. tétel
•Mű-Terem Galéria 6. árverés, 89. tétel

•Verba Júlia: Paizs Goebel Jenő művészete.
Gondolat Kiadó, Budapest, 2009. katalógus: II. 33.