75. tavaszi aukció
Gadányi Jenő, tájkép
44

Gadányi Jenő (1896-1960)

Lombos fák, 1947

Olaj, vászon, 40 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: Gadányi 947
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ egykor Dr. Görgényi Frigyes tulajdonában

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
¦ Tavaszi Tárlat. Műcsarnok, Budapest, 1957. április 20. – június 16. (kat. sz. n. Tájkép)