55. aukció
Schéner Mihály (1923-2009) London este, 2002
38

Schéner Mihály (1923-2009)

London este, 2002

Olaj, papírlemez, 50x70 cm
Jelezve jobbra lent: Schéner Jelezve hátoldalon: London Schéner Mihály 2002-ben festettem itt jártam először 1968-ban
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 340 000 - 500 000 Ft