53. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) London (Londoni látkép), 1962
155

Bernáth Aurél (1895-1982)

London (Londoni látkép), 1962

Akvarell, papír, 36x51 cm
Jelezve jobbra lent BA Felirat balra lent: 1962 / 16.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft

OEUVRE-KATALÓGUS SZÁM: 1962/16.
Proveniencia:‣ dr. Kalós Sándor (Debrecen) gyűjteményéből
Kiállítva:‣ Bernáth Aurél emlékkiállítás, Home Galéria, Budapest, 2000. június 1 – 25.katalógus: B/17. (Londoni látkép címen)