8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Pauer Gyula (1941-2012) Lossonczy bácsi halálára, 2009
118

Pauer Gyula (1941-2012)

Lossonczy bácsi halálára, 2009

Akril, vászon, 50 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: Pauer 2009
Hátoldalon felirat: Losonczy bácsi halálára akril, vászon 50 x 50 2009. november 03.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 700 000 Ft