26. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Lovag, 1961
102

Gábor Jenő (1893-1968)

Lovag, 1961

Olaj, vászon, 50x40 cm
Jelezve balra lent: Gábor J. 61
Kikiáltási ár: 280 000 Ft