9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Müller Árpád (1961-2006) Lovag, 1986
46

Müller Árpád (1961-2006)

Lovag, 1986

Olaj, vászon, 100 x 120 cm
Jelezve jobbra lent: - Müller 86' -
Jelezve hátoldalon: Müller Árpád "Lovag" "Ritter" 100 x 120 cm 1986. 04. 17.- 86.04.24. 86. 04. 26.
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft