55. aukció
Markó András (1824-1895) Lovak, 1864
78

Markó András (1824-1895)

Lovak, 1864

Olaj, vászon, 36x49 cm
Jelezve jobbra lent: And. Markó.1864.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft