23. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Lovak, 1962
50

Bálint Endre (1914-1986)

Lovak, 1962

Olaj, fa, 12,2x76,4 cm
Jelezve hátoldalon: Verának Bandi 962. XII.24.
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft

Proveniencia: korábban Jakovits Vera tulajdonában

Kiállítva: Sorstársművészet 1945 után – Magánvélemény A/1. Kieselbach Galéria, Budapest, 2000. október 26. – november 04. (katalógus nélkül)

37

Bálint Endre (1914-1986)

Emlékezés, 1978

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
42

Bálint Endre (1914-1986)

Fiúportré

Kikiáltási ár: 380 000 Ft