25. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Lovak a Balatonnál, 1945 után
187

Márffy Ödön (1878-1959)

Lovak a Balatonnál, 1945 után

Olaj, vászon, 100,5x100 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 4.7.3.13. In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006.

Kiállítva: • Márffy Ödön emlékkiállítás. Művészetek Háza, Szekszárd, 1985. július 9. – szeptember 22. • Márffy Ödön emlékkiállítás. Hevesi Sándor Művelődési Központ, Nagykanizsa, 1985. október 4. – november 10. • Márffy magángyűjteményekben – Polgár Galéria, Budapest, 1998. szeptember 24. – október 17. katalógus: 74.

Kiállítva és reprodukálva: • Márffy Ödön festőművész kiállítása a művész hagyatékából. Vigadó Galéria, Budapest, 1984. február 9. – március 8. • Márffy Ödön festményei. Qualitas Galéria, Budapest, 1989. október 12. – november 4.

Reprodukálva: Zolnay László: Márffy. Corvina Kiadó, Budapest, 1966. 43. kép