30. aukció
Tornyai János (1869-1936) Lovak a tábortűz mellett
100

Tornyai János (1869-1936)

Lovak a tábortűz mellett

Olaj, karton, 22,5x38 cm
Jelezve balra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 500 000 Ft