52. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Lovas, 1910-es évek
98

Kádár Béla (1877-1956)

Lovas, 1910-es évek

Olaj, papír, 50x50 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft