3. Grafikai aukció
Zórád Ernő (1911-2004) Lovas, 1930
10

Zórád Ernő (1911-2004)

Lovas, 1930

Akvarell, tus, papír, 32 x 24 cm
Jelezve jobbra lent: Wallburg Egon 30
Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Becsérték: 80 000 - 140 000 Ft