Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Lovas, 1939 körül
125

Kádár Béla (1877-1956)

Lovas, 1939 körül

Akvarell, papír, 46x29,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla