29. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Lovas, 1940-es évek
73

Kádár Béla (1877-1956)

Lovas, 1940-es évek

Akvarell, tus, papír, 30,5x13,5 cm
Jelezve középen lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft