53. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Lovas a völgyben
118

Rudnay Gyula (1878-1957)

Lovas a völgyben

Olaj, vászon, 30,5x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft