Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Lovas kocsi a fogadó előtt, 1905 k.
2

Kádár Béla (1877-1956)

Lovas kocsi a fogadó előtt, 1905 k.

Olaj, karton, 66x95 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla