23. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Lovas
10

Kádár Béla (1877-1956)

Lovas

Akvarell, tus, papír, 26,5x21 cm
Jelezve középen lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 280 000 Ft