50. Jubileumi Aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Lovasfogat házzal
83

Járitz Józsa (1893-1986)

Lovasfogat házzal

Olaj, vászon, 60,5x80,5 cm
Jelezve balra lent: Járitz
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft