26. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Lovaskocsi, 1912
168

Berkes Antal (1874-1938)

Lovaskocsi, 1912

Olaj, vászon kartonon, 25x26 cm
Jelezve balra lent: Berkes A. 1912
Kikiáltási ár: 80 000 Ft