4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Fehér László (1953-) Lovaskocsi
14

Fehér László (1953-)

Lovaskocsi

Olaj, vászon, 74 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

91

Fehér László (1953-)

Szentendrei utca, 1996

Kikiáltási ár: 850 000 Ft