Lovaskocsi a fogadó előtt, 1905 körül
Olaj, karton, 66x95 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft
Kiállítva és reprodukálva: Gergely Mariann: Kádár Béla (1877-1956), Mű-terem Galéria, Budapest, 2002. június 7. – július 13., katalógus: 90.