8. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Lovaskocsi a fogadó előtt
136

Kádár Béla (1877-1956)

Lovaskocsi a fogadó előtt

Olaj, karton, 66x95 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 850 000 Ft