18. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Lovaskocsi
18

Szőnyi István (1894-1960)

Lovaskocsi

Akvarell, gouache, papírlemez, 20,5x33 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft

79

Szőnyi István (1894-1960)

Lovak

Kikiáltási ár: 180 000 Ft