56. aukció (2017 október)
Böhm Pál (1839-1905) Lovaskocsik, 1872
91

Böhm Pál (1839-1905)

Lovaskocsik, 1872

Olaj, fa, 17,5x27,5 cm
Jelezve balra lent: Paul Bohm 1872
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft