Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Ziffer Sándor (1880-1962) Lovaskocsik a Szajna-parton (Port de Montebello háttérben a Notre Dame), 1911
36

Ziffer Sándor (1880-1962)

Lovaskocsik a Szajna-parton (Port de Montebello háttérben a Notre Dame), 1911

Olaj, vászon, 60x72 cm