27. aukció
Medveczky Jenő (1902-1969) Lovasok
129

Medveczky Jenő (1902-1969)

Lovasok

Olaj, papírlemez, 32,5x64 cm
Jelezve jobbra lent: Medveczky
Kikiáltási ár: 240 000 Ft