27. aukció
Derkovits Gyula (1894-1934) Lovasok a domboldalon, 1920
62

Derkovits Gyula (1894-1934)

Lovasok a domboldalon, 1920

Akvarell, ceruza, papír, 22,5x28,5 cm
Jelezve balra fent: Derkovits Gy 920 Jelezve jobbra fent: Derkovits Gyula 920
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft