17. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Lovasok
121

Rudnay Gyula (1878-1957)

Lovasok

Olaj, vászon, 55x71 cm
Jelezve balra lent: Rudnay Gy.
Kikiáltási ár: 420 000 Ft