28. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Lovat vezető férfi
9

Kádár Béla (1877-1956)

Lovat vezető férfi

Akvarell, papír, 30,5x23,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft