121 legszebb magyar festmény
Batthyány Gyula (1887-1959) Lóverseny, 1914
57

Batthyány Gyula (1887-1959)

Lóverseny, 1914

Olaj, vászon, 95x150 cm
Jelezve jobbra fent: Batthyány 1914