6. aukció
Monostori Moller Pál (1894-1978) Lóverseny
176

Monostori Moller Pál (1894-1978)

Lóverseny

Olaj, vászon, 45x55,5 cm
Jelezve jobbra lent: Monostori Moller
Kikiáltási ár: 190 000 Ft