35. aukció
Földes Imre (1881-1948) Lóversenyen
10

Földes Imre (1881-1948)

Lóversenyen

Olaj, papír kartonon, 37,5x34 cm
Jelezve jobbra lent: Földes
Kikiáltási ár: 380 000 Ft