64. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Lóversenytér, 1920
74

Szőnyi István (1894-1960)

Lóversenytér, 1920

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 1920
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft