46. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Lövészárok
28

Lövészárok

Olaj, papírlemez, 68,5x99 cm
Jelezve középen lent: Mednyánszky Hátoldalon: hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 8 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
– korábban Aradi Nóra tulajdonában (1983)

REPRODUKÁLVA:
– Aradi Nóra: Mednyánszky. Budapest Corvina 1983, kép: 65.
– Modern magyar festészet. szerk.: Kieselbach Tamás, Bp., 2003. kép: 922

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
•B